NIEDZIELA 12.05.2023

1. Dziś w naszej parafii  Uroczystość I Komunii. św. 0 15:00 Nabożeństwo eucharystyczne i majowe. Przez cały tydzień dzieci wraz z rodzicami uczestniczą w nabożeństwie majowym i Mszy św.
  2. Dziś o 16:00 spotkanie Rodziny Bł. Edmunda na probostwie.
  3. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą odprawiamy w czasie nabożeństw majowych.
  4. W poniedziałek 13 dzień miesiąca i wsp. NMP z Fatimy. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o 19:30 Msza św., potem Różaniec i procesja.
  5. W środę o 9:30 modlitwa uwielbienia dla mam z dziećmi.
  6. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.O 17:00 Msza św. w intencji księży i siostry Janiny od dzieci wczesno i I komunijnych.
  7. W czwartek o 19:00 spotkanie modlitewne grupy św. Ojca Pio.
  8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Z tej okazji zapraszamy na czuwanie przed Uroczystością Pięćdziesiątnicy w sobotę o 20.00. Z tego powodu nie będzie czuwania w III piątek.
  9. W przyszłą niedzielę o 11:00 I rocznica Komunii św. Próba dla dzieci w czwartek po nabożeństwie majowym i wtedy też okazja do spowiedzi.
  10. W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe o 15:00 przy figurze Jana Nepomucena w Bluszczowie.
  11. W przyszłą niedzielę o 16:00 Msza św. w intencji małżonków świętujących w tym roku 30 rocznicę ślubu.
  12. Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę na organizację Uroczystości Bożego Ciała. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  13. Wszystkim życzymy wielu łask na każdy dzień!

Intencja modlitewna Żywego Różańca na maj

Módlmy się, aby siostry i bracia zakonni oraz seminarzyści wzrastali w swoim powołaniu dobrze korzystając z formacji , dzięki czemu staną się wiarygodnymi świadkami Ewangelii.