NIEDZIELA 28.04.2023

1. Dziś o 15:30 Nieszpory niedzielne.
  2. W poniedziałek Święto św. Katarzyny Sieneńskiej – patronki Europy
  3. W środę o 9:30 modlitwa uwielbienia dla rodziców z dziećmi.
  4. W środę Święto św. Józefa Rzemieślnika i rozpoczęcie miesiąca maja. Nabożeństwa majowe o 17:30.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.O 17:00 Msza św. szkolna. Spowiedź dla dzieci od 16:00.
  7. W czwartek o 19:00 Msza św. w intencji czcicieli św. Ojca Pio. Potem Adoracja do 24:00.
  8. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. dopołudnia jak w niedzielę. O 15:00 Msza św. przy kaplicy na Stawach. Tam też nabożeństwo majowe.
  9. W przyszłą niedzielę o 11:00 Uroczystość Wczesnej Komunii św. Próba w środę o 18:30, zaś spowiedź w sobotę o 10:30.
  10. Do nabycia specjalny numer Gościa NIedzielnego poświęcony Miriam z Nazaretu.
  11. Tegoroczna procesja Bożego Ciała odbędzie się w Bełsznicy. Spotkanie organizacyjne na  organizacji Bożego Ciała w poniedziałek 29 kwietnia o 18:00 w OSP Bełsznica.
  12. Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii. W piątek na środki czystości i sprzątanie kościoła. W przyszła niedzielę na WŚSD w Katowicach.Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  13. Wszystkim życzymy wielu łask na każdy dzień!

Intencja modlitewna Żywego Różańca na maj

Módlmy się, aby siostry i bracia zakonni oraz seminarzyści wzrastali w swoim powołaniu dobrze korzystając z formacji , dzięki czemu staną się wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

!