Intencje Mszalne

 

 

Niedziela 13.06.2021 Uroczystość Odpustowa

7.00 O dar kanonizacji bł. Edmunda Bojanowskiego

9.00 Za ++ Henryka Kuhn, syna Arkadiusza, Zofię i Filipa Kuhn, zmarłe dzieci, Łucję i Wilhelma Porwoł, 2 synów

11.00 Suma Odpustowa w intencji Parafian

15.30 Nieszpory odpustowe

16.00 Za ++ Zygfryda Zając, syna Stanisława, Annę i Józefa Suchanek, Reginę i Alojzego Zając, braci, bratowe, szwagra Leona i pokr.

Poniedziałek 14.06.2021 Wsp. bł. Michała Kozala

6.30 Za ++ Adelajdę Długosz 3r. śm., męża Józefa, córkę Agatę, pokr. Długosz i Błaszczok

18.00 Za ++ Gerarda Szczyrba 3r. śm., rodziców Gertrudę i Emanuela, Elfrydę i Maksymiliana Szymiczek, syna Jana

Wtorek 15.06.2021

6.30 Za ++ Marię Sanecznik, męża Henryka

18.00 Za ++ Józefa Szymiczek 10r. śm., żonę Cecylię

Środa 16.06.2021

6.30 Za ++ Alfreda Psota, żonę Marię, Alfreda Smołka i pokr.

18.00 1) Za ++ Gertrudę i Franciszka Malcharczyk, wnuka Dariusza, Martę i Maksymiliana Wacławik

2) Za ++ Marię Sosna i kolegów i koleżanki z rocznika 1955

Czwartek 17.06.2021 Wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego

6.30 Za ++ Agnieszkę i Emila Sosna, Elżbietę i Henryka Swoboda

17.00 Szkolna Za + Mieczysława Bierawski

19.00 Ku czci św. Ojca Pio

Piątek 18.06.2021

6.30 Za + Andrzeja Szyra

10.30 W intencji nowożeńców: Karol Chłapek – Magdalena Mielańczyk

12.00 W intencji nowożeńców: Kornel Adamczyk – Karolina Krakowczyk

18.00 W intencji Matki Bożej Szensztackiej

Czuwanie ku czci Miłosierdzia Bożego

Sobota 19.06.2021

6.30 Za ++ Wilhelma i Romana Rek

14.00 Do Op. Bożej w intencji Pawła i Jadwigi Krzyżok z okazji 50 rocznicy ślubu

15.00 Do Op. Bożej w intencji rodzin Mielańczyk – Chłapek

18.00 Za + Alojzego Knauer 5r. śm.

Niedziela 20.06.2021 12 Niedziela zwykła

7.00 Za ++ Ryszarda Bugla, rodziców Antoniego i Klarę, Joachima i Władysławę Klimek

9.00 Zbiorowa za ++ Bolesław i Maria Sekuła, Alfred i Jadwiga Suchanek, Jan i Maria Hładki i rodzice, Bronisław Krzyżok, Aniela i Franciszek Boczek, Oswald i Andrzej Ciuberek, Alojzy Piszczan, Aniela i Jan Tarasek, Augustyn i Dorota Kwaśnica, Dorota i Zygfryd Mołdrzyk, Adelajda i Józef Długosz, Helena i Antoni Porwoł, Franciszek i Wiktoria Skrobisz, Paweł Mrazek, Aniela i Edmund Herman, Róża i Leon Krzyżok, bratanek Andrzej, Stefania i Wojciech Danak, Walerian Matlanga, Anna i Antoni Kocjan,Krystian Chromik, Bronisława Adamczyk.

11.00 Za ++ Teodora Kobrus, brata Erwina, Annę i Franciszka Kobrus

12.15 W intencji nowożeńców: Paweł Machnik – Katarzyna Jęczmionka

15.30 Nieszpory

16.00 Do Op. Bożej w intencji małżonków z okazji 35 rocznicy ślubu