Odpust Parafialny ku czci NSPJ

Będą patrzeć na Tego, którego przebili (J 19,37)

1. Dziś Uroczystość Odpustowa. Witamy wszystkich gości i życzymy wielu łask od Serca Jezusowego. Suma Odpustowa o godz. 11.00. Nieszpory odpustowe o godz. 15.30. Kazanie odpustowe wygłosi ks. dr Wojciech Kamczyk.

2. W czwartek zapraszamy na całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu. O 17.00 Msza szkolna na którą zapraszamy dzieci.
  3. W czwartek o godz. 19.00 Msza św. w intencji czcicieli św. Ojca Pio.
  4. W piątek o godz. 18.00 Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej Szensztackiej. Po Mszy św. Czuwanie ku czci Miłosierdzia Bożegoo godz. 19.00 Adoracja dla młodzieży,

o godz. 20.00 Różaniec i Koronka.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Dzień Skupienia dla Narzeczonych w kościele w Gorzycach. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza św. w intencji małżonków świętujących w tym roku 35 rocznicę ślubu.
  7. W przyszłą niedzielę 20 czerwca organizujemy pielgrzymkę rowerową do kościoła św. Urbana w Tworkowie. Rozpoczęcie o godz. 14.00 przy probostwie. Planowany powrót ok. 20.00.
  8. Kolekta dzisiejsza i w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

9. W kancelarii można składać intencje wakacyjne.

SERCE JEZUSA KRÓLUJ NAM