IV NIEDZIELA ZWYKŁA

29 stycznia 2023 r.

1. Dziś o 15:30 nieszpory niedzielne.
  2. W środę o 10:00 zapraszamy mamy z dziećmi lub bez na modlitwę uwielbienia do kościoła.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  4. W czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o 6:30, 9:00, 16:00 i 18:00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy świętej.
  5. W czwartek podczas Mszy świętej o 16:00 poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do Komunii świętej. Po Mszy świętej spotkanie dla ich rodziców. Dzieci zapraszamy w tym dniu do spowiedzi od 15:00.
  6. W czwartek zapraszamy na całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu, która zakończy się o północy.
  7. W piątek od 17:00 okazja do spowiedzi, zaś o 18:00 Msza święta w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
  8. W piątek o 19:30 Msza święta młodzieżowa. Okazja do spowiedzi od 19:00.
  9. W sobotę o 8:30 modlitwa różańcowa i Msza święta w intencji czcicieli Matki Bożej i Róż Różańcowych. Po Mszy świętej spotkanie dla członków Żywego Różańca w sali parafialnej.
  10. Dzieci, które chodziły na Roraty, zapraszamy na kulig w Istebnej w sobotę 4 lutego. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w zakrystii.
  11. W środę 1 lutego rozpocznie się kiermasz ubranek dla dzieci, który jest kontynuacją akcji Ciuszki kupujesz – Mikołaja ratujesz. W sali na probostwie od strony klasztoru sióstr w godz. 9-11 i 17-19 będzie można poprzez zakupy wspomóc leczenie Mikołaja Kubali. Akcja trwa do 11 lutego.
  12. Charytatywny Bal Parafialny połączony z kuligiem w górach odbędzie się w sobotę 11 lutego. Cena 180 zł od osoby. Zapisy w kancelarii.
  13. Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii. W Ofiarowanie Pańskie na zakony kontemplacyjne. W przyszłą niedzielę na potrzeby naszej archidiecezji.
  14. Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego.

Intencja Żywego Różańca w lutym: Módlmy się, aby parafie, w których centralne miejsce zajmuje komunia, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterskimi i otwartymi na najbardziej potrzebujących.