NIEDZIELA 19.05.2023

1. Dziś o 15:00 zapraszamy na Nabożeństwo majowe przy figurze św. Jana w Bluszczowie.
  2. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o 6:30, 9:00 i 18:00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o 17:30.
  4. W środę o 9:30 modlitwa uwielbienia dla mam z dziećmi.
  5. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. O 17:00 Msza św. szkolna. W tym dniu obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. W sobotę o 19:00 nauka przed chrztem w kościele.
  7. W przyszłą niedzielę o 9:00 Msza św. w intencji solenizantów miesiąca maja, zaś o 11:00 w intencji matek z okazji ich święta.
  8. W przyszłą niedzielę odbywa się pielgrzymka mężczyzn do Piekar.
  9. Kolekta dzisiejsza na organizację Uroczystości Bożego Ciała. W przyszłą niedzielę na archidiecezję. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  10. W czwartek po Mszy św. szkolnej spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Bier w Boże Ciało.
  11. Z tyłu kościoła do nabycia specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony matkom.
  12. Wszystkim życzymy wielu łask na każdy dzień!

Intencja modlitewna Żywego Różańca na maj

Módlmy się, aby siostry i bracia zakonni oraz seminarzyści wzrastali w swoim powołaniu dobrze korzystając z formacji , dzięki czemu staną się wiarygodnymi świadkami Ewangelii.