25 Niedziela zwykła

Tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi (Mt 20,16)

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

2. Dziś Dzień Skupienia dla narzeczonych w kościele w Gorzycach. Początek Mszą św. o godz. 16.00.

3. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

4. W poniedziałek obchodzimy Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

5. W środę wsp. św. Pio (52 rocznica śmierci). O godz. 19.00 Msza św. w intencji czcicieli św. Ojca Pio.

6. W czwartek zapraszamy na całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Msza św. szkolna.

7. W sobotę o godz. 19.00 w kościele nauka przed chrztem.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 Msza św. w intencji solenizantów miesiąca września.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w świetlicy spotkanie Rodziny Bł. Edmunda.

10. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00 w salce na probostwie do godz. 11.30.

11. Kolekta dzisiejsza na Wydział Teologiczny UŚ. W przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

12. W piątek o godz. 19.00 na probostwie spotkanie dla młodzieży po bierzmowaniu – Bierzmowanie+.

NIECH BOŻA ŁASKA I JEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

NAM TOWARZYSZY W CODZIENNYM ŻYCIU