I Niedziela Adwentu

Czuwajcie… (Mk13,37)

1. Dziś I Niedziela Adwentu – Niedziela Trzeźwości. O godz. 15.30 Nieszpory.

2. Sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia przeprowadzenie Rorat w zwyczajnej formie. W oparciu o materiały Gościa Niedzielnego, zostaną zaproponowane krótkie filmiki do pobrania na platformie Holy Week. Msze św. roratnie będą sprawowane w naszym kościele codziennie o godz.18.00 i będą transmitowane przez Internet. Obrazki dla dzieci do pobrania w zakrystii.

3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

4. Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową o godz. 20.30 na profilu Faceboka.

5. W czwartek zapraszamy na całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Msza św. szkolna. Od godz. 16.00 spowiedź dla dzieci. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

6. W czwartek o godz. 19.00 Roraty dla dorosłych i młodzieży.

7. W piątek Święto św. Barbary patronki górników. O godz. 9.00 Msza św. w intencji emerytów górniczych, o godz. 10.00 w intencji pracujących obecnie w kopalni. To ze względów epidemicznych i obostrzeń. Na piątek została udzielona dyspensa.

8. W piątek od godz. 17.00 okazja do spowiedzi, o godz. 18.00 Msza św. w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

9. W sobotę o godz. 8.30 Różaniec i o godz. 9.00 Msza św.w intencji Czcicieli Matki Bożej.

10. Od dziś w przedsionku kościoła można nabywać: opłatki, świece wigilijne i kalendarze. Jest także nowy numer gazetki GŁOS SERCA.

11. Kolekta dzisiejsza i w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składane w kościele i na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać!

Intencje modlitewne Żywego Różańca

Módlmy się, aby nasza osobista relacja z Jezusem Chrystusem była