7 Niedziela zwykła

Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest

Ojciec wasz niebieski (Mt 5,48)

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 rozpoczynamy 40 godzinne nabożeństwo. W poniedziałek i wtorek przez cały dzień zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Od dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu, który kończy I Niedziela Postu – Niedziela Trzeźwości.

3. W poniedziałek 24 lutego po Mszy św. wieczornej spotkanie osób otrzymujących Słowo Boże i pragnących je otrzymywać. Będzie to spotkanie o Słowie Bożym i jego roli w naszym życiu.

4. W Środę Popielcową rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze św. w tym dniu o godz. 6.30, 9.00, 16.00 i 18.00. Kolekta w tym dniu jest jałmużną postną.

5. W czwartek zapraszamy na całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Msza św. szkolna. Po niej Droga Krzyżowa dla dzieci.

6. W piątek o godz. 17.15 zapraszamy na Drogę Krzyżową. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii.

7. W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży po bierzmowaniu – Bierzmowanie+.

8. W sobotę 29 lutego organizujemy Parafialny Turniej Tenisa Stołowego. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

9. W niedzielę o godz.15.15 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi ks. Mateusz Tomanek.

10. Kolekta dzisiejsza na budowę nowego kościoła w Rybniku – Nowinach. W przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.

11. Kino Pegaz w Wodzisławiu zaprasza na film pt: „Najświętsze Serce Jezusa” w dniach 13-15 marca o godz. 18.00, oraz 24 marca o godz. 12.00.

12. Parafia z Czyżowic organizuje pielgrzymkę do Wilna. Szczegóły w gablotce.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO I OWOCNEGO

PRZEŻYCIA WIELKIEGO POSTU