II Niedziela Wielkiego Postu

To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie (Mk 9,7)

1. Zapraszamy dziś o godz. 15.15 na Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

2. W czwartek Święto św. Kazimierza królewicza.

3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca

4. W czwartek zapraszamy na całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu. Od godz. 16.00 spowiedź dla dzieci. O godz. 17.00 Msza św. szkolna a potem Droga Krzyżowa dla dzieci. Na Mszy szkolnej poświęcimy skarbczyki dla dzieci przygotowujących się do Komunii św.

5. W czwartek o godz. 19.00 Msza św. ku czci św. Ojca Pio i potem Adoracja w kościele do 24.00.

6. W piątek o godz. 17.15 Droga Krzyżowa. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii.

7. W piątek o godz. 18.00 Msza św. w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

8. W piątek o godz. 19.30 Msza św. młodzieżowa. Od godz. 19.00 okazja do spowiedzi.

9. W sobotę o godz. 8.30 różaniec i o godz. 9.00 Msza św.w intencji Czcicieli Matki Bożej i Róż Różańcowych.

10. Wzorem lat ubiegłych pragniemy w Wielkim Poście pochylić się bardziej nad Słowem Bożym i przepisywać Pismo św. W tym roku będą to księgi mądrościowe. Chętnych zapraszamy po Mszy św. do sali na probostwie.

11. Kolekta dzisiejsza i w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii. Dziś przed kościołem zbiórka na fundusz misyjny Ad gentes. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Intencja modlitewna Żywego Różańca

Abyśmy głęboko przeżyli sakrament pojednania, tak by na nowo doświadczyć nieskończonego miłosierdzia Bożego