Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2. Niedziela Adwentu

Przygotujcie drogę Panu… (Łk 3,4)

  1. Zapraszamy na spotkanie ze św. Mikołajem dziś o 15:00 obok probostwa.
  2. Dzieci zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o 6:45, z wyjątkiem czwartku – o 17:00. Roraty dla dorosłych w czwartki o 19:30.
  3. W środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o 6:45, 9:00, 16:00 i 18:00. Podczas Mszy świętej o 16:00 będziemy modlić się za Dzieci Maryi i ich rodziców. Po Mszy świętej wieczornej w ramach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy osoby przeżywające rekolekcje oddania się Maryi złożą akt ofiarowania się Niepokalanemu Sercu Maryi wraz z Sercem Jezusa. 
  4. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Podczas Mszy świętej szkolnej o 17:00 poświęcimy medaliki dzieciom przygotowującym się do Komunii świętej. Po Eucharystii spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
  5. Spotkanie Rodziny bł. Edmunda w przyszłą niedzielę o 16:00 w świetlicy.
  6. W przyszłą niedzielę o 17:00 w naszym kościele wystąpi światowej sławy chór Angelus Cantat pod dyrekcją Tadeusza Eckerta. Jest to koncert w ramach Festiwalu im. Józefa Świdra. 
  7. W zakrystii są do nabycia kalendarze parafialne, a w przedsionku kościoła świece, opłatki oraz kartki świąteczne.
  8. Tradycyjnie organizujemy Paczuszkę dla Maluszka. Środki higieniczne i środki czystości dla dzieci i matek można będzie składać w dniach 12-18 grudnia przy ołtarzu św. Barbary. Dary przekażemy do Domu Samotnej Matki w Wodzisławiu. 
  9. Wspomnienia i podziękowania związane z 70-leciem przybycia Sióstr Służebniczek do naszej parafii będzie można wpisać do “Księgi Podziękowań” wystawionej od środy 8 grudnia przy ołtarzu św. Barbary.
  10. Kolekta dzisiejsza i w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii. Dziś przed kościołem zbiórka na Fundusz Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

                         WSZYSTKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO