NIEDZIELA 21.04.2023

1. Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Powołania. O 15:30 Nieszpory niedzielne. O 16:00 spotkanie Rodziny Bł. Edmunda na probostwie.
  2. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha bpa i męcz., głównego patrona Polski.
  3. W środę o 9:30 modlitwa uwielbienia dla mam z dziećmi.
  4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie katechezy dla dorosłych
    na temat: Maryja wzór nowego człowieka
  5. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. O 17:00 Msza św. szkolna. W tym dniu przypada Święto św. Marka Ewangelisty i dzień modlitw o urodzaje. Po Mszy św. szkolnej udamy się pod krzyż misyjny, by modlić się o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.
  6. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania.
  7. W sobotę o 19:00 w kościele nauka przed chrztem.
  8. W przyszłą niedzielę o 9:00 Msza św. w intencji solenizantów miesiąca kwietnia.
  9. Do nabycia specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony Miriam z Nazaretu.
  10. Tegoroczna procesja Bożego Ciała odbędzie się w Bełsznicy. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek 29 kwietnia o 18:00 w OSP Bełsznica.
  11. Kolekta dzisiejsza na remont krypty katedry. W przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  12. Wszystkim życzymy wielu łask na każdy od Dobrego Pasterza!